Úvod
+ Outlet
+ Bundy
+ Kalhoty
    Rukavice
    Boty
    Do deště
    Protektory, chrániče
+ Spodní prádlo
    Volný čas
    Doplňky
 
    Kůže nebo textil?
+ Technické informace
DWR (durable water repellent)
Označení CE
HI-ART®
Funkční membrána
Outlast®
Coolmax®
TFL Cool System®
Teflon®
Thinsulate®
Triple Stitch
Innoborne
MC Fit
Info pro uživatele bot
    Péče
    Tabulky velikostí
    Kontakt
 
 HI-ARTHI-ART® Pomoc na cestě - přesně řečeno. Víte že se to může přihodit, ale nechcete aby se to opravdu stalo. Když při nehodě spadnete z motocyklu a ocitnete se na zemi, příběh tím zdaleka nekončí. Jestliže jste předtím jeli rychlostí přibližne 110km/h bude trvat ještě 5 - 7 sekund, než se zastavíte. Víte jak dlouho trvá než se vaše oblečení prodře skrz? HI-ART® je jednoduše řečeno látka protkaná polyesterem. Střídavě jsou vlákna tkaná z venku v malých smyčkách, takže tření působí proti krátkému konci vlákna. Jednoduchým otočením stopy vlákna, jsme získali více odolnosti proti oděru. Doporučujeme, abyste udrželi svoje kola na silnici, ale pokud se Vám už nějaká nehoda přihodí, HI-ART vyrazně omezí rozsah zranění... ®

   Pomoc na cestě - přesně řečeno.
Víte že se to může přihodit, ale nechcete aby se to opravdu stalo. Když při nehodě spadnete z motocyklu a ocitnete se na zemi, příběh tím zdaleka nekončí.
Jestliže jste předtím jeli rychlostí přibližne 110km/h bude trvat ještě 5 - 7 sekund, než se zastavíte.
Víte jak dlouho trvá než se vaše oblečení prodře skrz?
HI-ARTHI-ART® Pomoc na cestě - přesně řečeno. Víte že se to může přihodit, ale nechcete aby se to opravdu stalo. Když při nehodě spadnete z motocyklu a ocitnete se na zemi, příběh tím zdaleka nekončí. Jestliže jste předtím jeli rychlostí přibližne 110km/h bude trvat ještě 5 - 7 sekund, než se zastavíte. Víte jak dlouho trvá než se vaše oblečení prodře skrz? HI-ART® je jednoduše řečeno látka protkaná polyesterem. Střídavě jsou vlákna tkaná z venku v malých smyčkách, takže tření působí proti krátkému konci vlákna. Jednoduchým otočením stopy vlákna, jsme získali více odolnosti proti oděru. Doporučujeme, abyste udrželi svoje kola na silnici, ale pokud se Vám už nějaká nehoda přihodí, HI-ART vyrazně omezí rozsah zranění... ® je jednoduše řečeno látka protkaná polyesterem. Střídavě jsou vlákna tkaná z venku v malých smyčkách, takže tření působí proti krátkému konci vlákna.

Jednoduchým otočením stopy vlákna, jsme získali více odolnosti proti oděru. Doporučujeme, abyste udrželi svoje kola na silnici, ale pokud se Vám už nějaká nehoda přihodí, HI-ARTHI-ART® Pomoc na cestě - přesně řečeno. Víte že se to může přihodit, ale nechcete aby se to opravdu stalo. Když při nehodě spadnete z motocyklu a ocitnete se na zemi, příběh tím zdaleka nekončí. Jestliže jste předtím jeli rychlostí přibližne 110km/h bude trvat ještě 5 - 7 sekund, než se zastavíte. Víte jak dlouho trvá než se vaše oblečení prodře skrz? HI-ART® je jednoduše řečeno látka protkaná polyesterem. Střídavě jsou vlákna tkaná z venku v malých smyčkách, takže tření působí proti krátkému konci vlákna. Jednoduchým otočením stopy vlákna, jsme získali více odolnosti proti oděru. Doporučujeme, abyste udrželi svoje kola na silnici, ale pokud se Vám už nějaká nehoda přihodí, HI-ART vyrazně omezí rozsah zranění...  vyrazně omezí rozsah zranění.

Halvarssons "Safety" bundy, kalhoty a kůže byly vyvíjeny ve spolupráci s Britskou policií. Oděv vydržel náročné testování, když zajistil spolehlivou ochranu za každého počasí. Je to pravděpodobně nejbezpečnější oblečení na trhu. Splňuje vysoké požadavky podle EU norem pro CE schválení.
   + odolnost proti oděru
   + odolnost proti průrazu a protržení
   + kvalitní švy

Ochrana těla v tomto obleční dle normy CE je podmíněna použitím zádového protektoru Back Converter, jehož používání doporučujeme.

V rozsáhlém testu textilního oblečení, ve speciálním vydání časopisu Ride Magazin (říjen 2005), byl Halvarssons Safety nejlepší ze 16-ti testovaných. Jsme šťastni, že se můžeme pyšnit tímto oceněním, které dokazuje, že jsme odvedli dobrou práci. To nás inspiruje k tomu, abysme pokračovali v práci učinit ježdení na motorce co nejvíce bezpečné.

Halvarssons Safety oblečení se skládá ze dvou odlišných částí. Použití každé části se hodí pro jiné počasí a teplotu. Jeden díl je nepromokavý, ale prodyšný. Druhý díl je prodyšný a je důležitý pro zajištění pasivní bezpečnosti. Jízda v pohodlí, je bezpečná jízda.

HI-ARTHI-ART® Pomoc na cestě - přesně řečeno. Víte že se to může přihodit, ale nechcete aby se to opravdu stalo. Když při nehodě spadnete z motocyklu a ocitnete se na zemi, příběh tím zdaleka nekončí. Jestliže jste předtím jeli rychlostí přibližne 110km/h bude trvat ještě 5 - 7 sekund, než se zastavíte. Víte jak dlouho trvá než se vaše oblečení prodře skrz? HI-ART® je jednoduše řečeno látka protkaná polyesterem. Střídavě jsou vlákna tkaná z venku v malých smyčkách, takže tření působí proti krátkému konci vlákna. Jednoduchým otočením stopy vlákna, jsme získali více odolnosti proti oděru. Doporučujeme, abyste udrželi svoje kola na silnici, ale pokud se Vám už nějaká nehoda přihodí, HI-ART vyrazně omezí rozsah zranění...  Light® je tenčí verzí, která je použita v exponovaných místech textilního i koženého oblečení Halvarssons a také na několika modelech z kolekce Lindstrans.        « Předchozí stránka

 

Copyright © 2006-2018 HZmoto s.r.o.


Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.