Úvod
+ Outlet
+ Bundy
+ Kalhoty
    Rukavice
    Boty
    Do deště
    Protektory, chrániče
+ Spodní prádlo
    Volný čas
    Doplňky
 
    Kůže nebo textil?
+ Technické informace
    Péče
    Tabulky velikostí
    Kontakt
 
 

zpět

DRYWAY+® je mebrána, která nechá tělo dýchat, je použita u mnoha typů našeho oblečení.

Není to tak dlouho, kdy tyto membrány znamenaly doslova senzanci. Tenká tkanina, která chrání tělo před vodou a větrem, ale dovolí potu unikat ven, nebyla nic jiného než zázrak. Život se stal snadnější pro ty co pracují nebo sportují venku, pro motorkáře, milovníky přírody a pro všechny kdo vědí co znamená špatné počasí.

Dnes byla tato technologie dále vylepšena a poslední funkční membrány jsou řidší, ale také efektivnější. Nicméně jejich podstatu tvoří stále ty samé fyzikální zákony. Více vlhkosti a vyšší teploty na vnitřní straně přenáší vlhkost na vnější stranu. To znamená, že jestli používáte na motocyklu vyhřívané rukojeti a zároveň rukavice s touto membránou, postup se obrátí a vlhkost se vplíží do rukavic.
Materiál je nepromokavý díky struktuře jeho povrchu, který znemožní vodě proniknout malými buňkami v membráně. Vlhkost přenesená na vnější stranu se skládá z malých kapek, které mohou projít. Funkční membrána použitá v našich výrobcích sw nazývá DRYWAY+®. Tento výrobek je důkladně testovaný v extrémních podmínkách, s kterými se motorkáři mohou setkat.
Membrána DRYWAY+® je použitá ve všech výrobcích Halvarssons a také ve většině produktů z nabídky Lindstrands a Jofama.


Funkční membrána je buď součástí dvouvrstvé konstrukce, (vnější materiál a membrána jsou spojeny) + volná podšívka uvnitř. Nebo také může být použita jako Z-liner design, kde jsou jednotlivé sekce od sebe odděleny navzájem. Oba dva způsoby jsou víceméně to samé. Dvouvrstvé provedení dělá výrobek více přizpůsobivý, kdežto u provedení Z-liner je lepší cena.
Aby membrána DRYWAY+® fungovala co nejlépe, doporučujeme používat spodní prádlo odvádějící vlhkost. 

Copyright © 2006-2018 HZmoto s.r.o.


Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.